Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na sprzedaż Wrzoski - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Węgrowska

Sokołów Podlaski(Wrzoski + 14 km)

450 000 zł68 m² 6 618 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Inwestycja z gwarantowanym ruchem! Lokal usługowy (68m2) przy głównej ulicy w Sokołowie Podlaskim duże witryny i strategiczna działka! Stabilny kapitał z natychmiastowym.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Opole(Wrzoski + 8 km)

3 200 000 zł329 m² 9 726,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowo-usługowy w centrum! Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o powierzchni 329m2 usytuowany na parterze w kamienicy. Na uwagę zasługuje dogodna lokalizacja - znakomicie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Prószków

Prószków(Wrzoski + 13 km)

2 200 000 zł1 000 m² 2 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyłącznie u nas do sprzedaży obiekt o powierzchni 1000m2 położony w Prószkowie. Obiekt posiada znakomitą lokalizację, bezpośrednio przy głównej drodze nr 414 trasy Opole Prószków,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Opole

Stare Miasto,Opole(Wrzoski + 8 km)

828 000 zł104 m² 7 961,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania luksusowy lokal biurowy położony w ścisłym centrum miasta Opola. Drugie piętro doskonały standard. Cena lokalu to 828.000 z vat. Ogrzewanie miejskie cena do rozmów. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Rynek

Prószków(Wrzoski + 13 km)

199 000 zł243 m² 818,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Prawe skrzydło zabytkowego budynku przy głównej arterii komunikacyjnej. Do sprzedaży jest działka gruntu o powierzchni 120 m oraz posadowiony na niej budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł275 m² 5 454,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży lokalu gastronomicznego, usytuowanego na ul. Krakowskiej, w samym sercu malowniczego Opola. Lokal ten jest idealnym miejscem na stworzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Opole

Zaodrze,Opole(Wrzoski + 8 km)

650 000 zł84 m² 7 738,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu w Opolu na Zaodrzu. Nieruchomość położona jest na parterze w budynku o przeznaczeniu komercyjnym. Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Lokal użytkowy Opole

Śródmieście,Opole(Wrzoski + 8 km)

550 000 zł49,87 m² 11 028,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal komercyjny położony na parterze kamienicy w centrum Opola. Powierzchnia to 49,87 m2. Nieruchomość składa się z sali z witryną na ulicę,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny Opole

Opole(Wrzoski + 8 km)

1 649 000 zł207 m² 7 966,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy w centrum Opola ( składający się z dwóch lokali o pow. ok. 135m2 i ok. 72m2) położony na parterze atrakcyjnej kamienicy i handlowo-usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

309 000 zł27 m² 11 444,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wykończona mikro kawalerka (usługowe) Z ogródkiem imiejscem parkingowymi, świetne pod inwestycje W okolicy wodnej nuty! każdy lokal ma panele fotowoltaiczne zamontowane na dachu. Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy Wrzoski

Wrzoski,opolskie

750 000 zł960 m² 781,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania dom z lat 80tych, piertowy o pow całkowitej 324m + zabudowania produkcyjno-usługowe o pow. 634m ( z przeznaczeniem np na ślusarstwo lub inne usługi), działka 40 arów.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij